PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. PRZYJAŹNI POLSKO-WĘGIERSKIEJ W PRZEWODOWIE PODUCHOWNYM

„Dzień Babci i Dziadka” - 24.01.2023


Wiele zawdzięczamy naszym babciom i dziadkom, dlatego Przedszkolaki postanowiły uczcić ten dzień w szczególny sposób. Laurka, ręcznie zrobiony upominek, piosenka, wierszyk - na tę okazję każdy prezent jest dobry.

24 stycznia 2023 roku w Publiczznej Szkole Podstawowej im.Przyjaźni Polsko-Węgierskiej w Przewodowie Poduchownym odbyła się uroczystość zorganizowana z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Uczniowie zaprezentowali się w żywiołowym przedstawieniu, na które złożyły się wzruszające wiersze i piosenki. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role, a goście ze wzruszeniem odbierali miłe słowa, kierowane pod ich adresem.

Dopełnieniem uroczystego spotkania był słodki poczęstunek, podczas którego wnuczęta złożyły życzenia i wręczyły własnoręcznie wykonane upominki. Wydarzenie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Choć na zewnątrz było mroźnie, to w murach naszej szkoły przyjemne ciepło rozpierało wzruszone serca.

Naszym kochanym Babciom i Dziadkom życzymy wszystkiego najlepszego nie tylko w dniu ich święta. Program przygotowali nauczyciele edukacji przedszkolnej p. Aneta Radecka i p. Marlena Ogrodowczyk.


Aneta Radecka