PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. PRZYJAŹNI POLSKO-WĘGIERSKIEJ W PRZEWODOWIE PODUCHOWNYM

Dzień Babci i Dziadka - 24.01.2020

"Moja babcia i mój dziadek to wspaniali są dziadkowie" - tymi słowami przedszkolaki rozpoczęły uroczystość z okazji święta Babci i Dziadka, które odbyło się 24 stycznia 2020 roku w Publicznej Szkole Podstawowej im. Przyjaźni Polsko-Węgierskiej w Przewodowie Poduchownym.

Na uroczystość przybyli, bardzo licznie, dziadkowie przedszkolaków z młodszego i starszego oddziału. Przedstawienie rozpoczął występ maluszków przygotowany przez panią Anetę Radecką. Najmłodsi, tańcem, śpiewem i wierszem, podziękowali swoim kochanym babciom i dziadkom za cierpliwość, opiekę i czas jaki im poświęcają.

W kolejnej części uroczystości wystąpiły dzieci ze starszego oddziału przedszkolnego, przygotowane przez panią Martę Fabisiak, prezentując program artystyczny "Wielka podróż z babcią i dziadkiem". Przedszkolaki wdzięcznie i szczerze wyraziły swoje przywiązanie i szacunek kochanym Babciom i Dziadkom. Swoim najbliższym dzieci wręczyły upominki. Uroczystość zakończono wspólnym poczęstunkiem. Był to dzień niezwykły dla dzieci i zaproszonych gości, a także całej społeczności szkolnej. Dzień pełen wzruszeń, uśmiechu i radości.