PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W PRZEWODOWIE PODUCHOWNYM IM. PRZYJAŹNI POLSKO-WĘGIERSKIEJ
Początek roku szkolnego 2018/2019
03.09.2018

3 września 2018 r. w Publicznej Szkole Podstawowej im. Przyjaźni-Polsko-Węgierskiej w Przewodowie Poduchownym miało miejsce uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego. Gościliśmy na niej m.in.: Wójta Gminy Gzy-Barbarę Polańską, Przewodniczącego Rady Gminy p. Leona Pytla, nowego proboszcza parafii Przewodowo-ks. dr Romana Mosakowskiego, Przewodniczącą Rady Rodziców p. Annę Salwin oraz rodziców. Rozpoczęcie nowego roku było dla naszej szkolnej społeczności szczególnym wydarzeniem. Pani Wójt podziękowała p. Annie Zalewskiej za długoletnią ofiarną pracę na rzecz szkoły. Jednocześnie poinformowała o objęciu stanowiska dyrektora szkoły przez p. Krystynę Machnowską- Stój. Pani Anna Zalewska podziękowała zarówno lokalnym władzom jak i współpracownikom oraz rodzicom za wsparcie i wszelką pomoc w realizacji zadań podczas jej pracy jako dyrektora szkoły. Pani dyrektor otrzymała z rąk Barbary Polańskiej Nagrodę Wójta Gminy Gzy za całokształt twórczej pracy, ogromne zaangażowanie w działania na rzecz naszej szkoły. Podziękowano także za ofiarność i trud p. Anieli Ostaszewskiej, która po ponad 40 latach pracy przeszła na emeryturę. Podziękowania i kwiaty zostały również złożone na ręce pani Dyrektor oraz pani Anieli w imieniu przedstawicieli Rady rodziców oraz Związków Zawodowych.

Pani dyrektor Krystyna Machnowska-Stój podziękowała za wybór na dyrektora szkoły, jednocześnie zapewniła, że dołoży wszelkich starań, aby nie zawieźć pokładanego w niej zaufania.

Pani dyrektor przedstawiła Radę Pedagogiczną w nowym składzie, oznajmiła przydział przedmiotów oraz wychowawców klas na rok 2018/2019.W radosnej i letniej, pełnej uśmiechu atmosferze wszyscy udali się na spotkania klasowe.

Strona główna
...::|zk4cz|::...